2018. december 12. szerda, Gabriella napja van. Holnap Luca napja lesz.

Végzett diákjaink

2007-2015
8. osztály

1 Acél Renátó
2 Balog Alex
3 Balogh Dániel
4 Botos Andrea
5 Fenyvesi Attila
6 Gyimesi Pál
7 Ignácz Valentina
8 Jovánovics Szandra
9 Kosztics Regina
10 Mihájlovics Dávid
11 Sáfrány Eszter
12 Szeder László

felsős osztályfőnök: Kormosné Káplár Borbála

alsós osztályfőnök: Zelefainé Imhof Andrea

2013-2015
Előkészítő szakiskola

1 Apari Dávid
2 Ignácz Ilona
3 Jandrók Norbert
4 Nagy János
5 Nagy Lívia

osztályfőnök:

2006-2014
8. osztály

1 Balog Szilvia
2 Ignjácz Branko
3 Jovánovics Balázs
4 Jovánovics Vivien
5 Kovács Adrienn
6 Kulcsár Csaba
7 Kun Lívia
8 Lehőcz Valentin
9 Mitrovics István
10 Pataki Ildikó
11 Szentgyörgyváry Albert
12 Balogh Mihály

felsős osztályfőnök: Hangya Réka, Czirjákné Román Hedvig

alsós osztályfőnök: Tóthné Brunyai Ildikó

2012-2014
Előkészítő szakiskola

1 Adochiti Evelin
2 Csáki Henrietta
3 Jandrók Norbert
4 Kistóth Attila
5 Kocsis Madléna
6 Kulina Gergő

osztályfőnök:

2005-2013
8. osztály

1 Balogh Zsolt
2 Beréti Szabina
3 Botos Dóra
4 Kosztics Julianna
5 Kun Gergő
6 Mezőfi Melitta
7 Mitrovics Olivér
8 Pozsár Valentin
9 Szabó Réka
10 Szilágyi Bálint

felsős osztályfőnök: Czirjákné Román Hedvig

alsós osztályfőnök: Nagy Edit

2011-2013
Előkészítő szakiskola

1 Balog Attila
2 Bánfi Blanka
3 Hegedűs Péter
4 Kövesdi Zsombor
5 Laudon Alexandra
6 Marter Dávid
7 Matiegka Fruzsina
8 Palkó Julianna
9 Újhelyi Attila

osztályfőnök: Witzlné Maczkó Ilona

2004-2012
8. osztály

1 Auth Richárd
2 Bicskei Márton
3 Ignácz László
4 Jovánovics Balázs
5 Jovánovics Dániel
6 Jovánovics László
7 Kockás József
8 Kosztics Dániel
9 Kovács Liliána
10 Kovács Tamás
11 Kulcsár Lívia
12 Pataki Péter
13 Petrovics Mátyás
14 Szigetvári Csilla
15 Ágh István
16 Jandrók Norbert
17 Kocsis Krisztofer
18 Kocsis Madléna
19 Szigetvári László

felsős osztályfőnök: Nesz Tamás, Hajas Andrea

alsós osztályfőnök: Nagy Ibolya

2010-2012
Előkészítő szakiskola

1 Bene Alexandra
2 Csiki Szabina
3 Hárosi Emese
4 Hegedűs Gergely
5 Jovánovics Barbara
6 Kispataki Ildikó
7 Kosztics János
8 Megyeri Zsanett
9 Nagy Andrea
10 Régert Regina
11 Szabó Zoltán
12 Szilágyi Nándor
13 Tóth István
14 Tóth Patricia

osztályfőnök: Witzlné Maczkó Ilona

2003-2011
8. osztály

1 Balog József
2 Balogh Barbara Jázmin
3 Hesz Alexandra
4 Molnár Izabella
5 Németh Csaba
6 Perge Anett
7 Petrovics István
8 Sáfrány Viktória
9 Serdán Alexandra
10 Szilágyi Rebeka
11 Marter Dávid

felsős osztályfőnök: Pálinkás István, Gyenese Ágnes

alsós osztályfőnök: Zelefainé Imhof Andrea

2009-2011
Előkészítő szakiskola

1 Balogh-Farkas Anikó
2 Barát Norbert
3 Gyimesi József
4 Horváth Ernesztina
5 Kispataki Ildikó
6 Megyeri Zoltán
7 Palkó Adrien

osztályfőnök: osztályfőnök: Witzlné Maczkó Ilona

2002-2010
8. osztály

1 Balog Mária
2 Beréti Barbara
3 Fenyvesi Mária
4 Jovánivics Cintia
5 Kacur Dávid
6 Kosztics Dávid
7 Kosztics László
8 Kosztics Nikolett
9 Kun Erik
10 Mészáros Roland
11 Mihálovics Dániel
12 Mihálovics Norbert
13 Orsós József
14 Orsós Mihály
15 Petrovics Virginia
16 Puskás Roland
17 Sáfrány Mónika
18 Tatai Martina
19 Vas Bernadett Viktória

felsős osztályfőnök: Kormosné Káplár Borbála

alsós osztályfőnök: Tóthné Brunyai Ildikó

2002-2010
8. osztály

1 Bene Alexandra
2 Berezvai Tamás
3 Hárosi Emese
4 Jakab Ferenc
5 Jovánovics Barbara
6 Megyeri Zsanett
7 Nagy Andrea
8 Pincés András
9 Szabó Zoltán
10 Tóth István
11 Tóth Patricia

osztályfőnök: Kapitány Anita

2008-2010
Előkészítő szakiskola

1 Apari Balázs
2 Czeigler László
3 Demhardt Richárd
4 Gergely Tímea
5 Misángyi Ferenc
6 Német Ibolya
7 Rónavölgyi Norbert
8 Sajnovics János
9 Stermenszki krisztián
10 Takaró Andrea

osztályfőnök: Witzlné Maczkó Ilona

2001-2009
8. osztály

1 Balázs Albin
2 Csonka János
3 Ferkócza Marietta
4 Jovánovics Henrietta
5 Koczkás Dorottya
6 Kovács István
7 Petes Cintia
8 Petrovics Gábor
9 Petrovics Roland
10 Rafael Mária
11 Szentgyörgyvári Laura
12 Bogdán Csaba
13 Gyimesi József

felsős osztályfőnök: Pálinkás István, Szentgyörgyváry Dóra

alsós osztályfőnök: Nagy Edit

2007-2009
Előkészítő szakisloka

1 Antal Illés Krisztián
2 Balog Zoltán
3 Csonka Livia
4 Erdélyi Gábor
5 Gotthardt Anikó
6 Horváth Róbert
7 Kacur Tamás
8 Kalányos István
9 Kovács József
10 Kun Balázs
11 Sallai Ildikó
12 Újhelyi Tamás
13 Varró Gábor

osztályfőnök: Witzlné Maczkó Ilona

2000-2008
8. osztály

1 Balog Tamás
2 Bicskei Ádám
3 Bódi Alexandra
4 Bosnyák Bettina
5 Fenyvesi Tamás
6 Gyurgyovics Tibor
7 Jakab Dorottya
8 Jovánovics Henrietta
9 Kistóth Barbara
10 Kosztics Timea
11 Kovács Mercédesz
12 Mezőfi Tamás
13 Molnár Gyöngyi
14 Petrovics Ádám
15 Petrovics Krisztián
16 Tóth István
17 Demhardt Richárd
18 Jakab Zsolt
19 Stermenszi Krisztián
20 Takaró Andrea

felsős osztályfőnök: Koósné Stefán Gabriella, Szentgyörgyváry Dóra

alsós osztályfőnök: Farkasné Nagy Ibolya

2006-2008
Előkészítő szakiskola

1 Illés Zsolt
2 Kacur Márió
3 Kádár Szilvia
4 Kalányos János
5 Kolompár Brigitta
6 Kosztics Krisztián
7 Kovács Márton
8 Orsós László
9 Sasvári Edina
10 Tóth Gabriella

osztályfőnök: osztályfőnök: Witzlné Maczkó Ilona

1999-2007
8. osztály

1 Bakonyi Alexandra
2 Balogh Ferenc
3 Bessenyei Balázs
4 Epresi Bettina
5 Fekete Gergő
6 Hajmási Kitti
7 Kelbert Bernadett
8 Keller Levente
9 Koós Gábor
10 Kosztics Alexandra
11 Mehring Boglárka
12 Mitrovics Norbert
13 Németh Géza
14 Petrovics Eszter
15 Sáfrány Lívia
16 Szalay Bernadett
17 Szarka Krisztina
18 Tóth Zoltán
19 Pávics Adrienn
20 Horváth Róbert
21 Kalányos István

felsős osztályfőnök: Gyenese Ágnes, Witzlné Maczkó Ilona

alsós osztályfőnök: Kelbertné Szikora Beáta

1998-2006
8. osztály

1 Auth Renáta
2 Bogdán Viktória
3 Bosnyák Mónika
4 Botos Attila
5 Buni Nikoletta
6 Csöme Kitti Klaudia
7 Gyurgyovics Klaudia
8 Jovánovics Dániel
9 Jovánovics Edina
10 Jovánovics Péter
11 Jovánovics Renáta
12 Jovánovics Szilveszter
13 Jovánovics Zorán
14 Kapitány Csongor
15 Kelbert Borbála
16 Kótány József
17 Lucza Csaba
18 Mezei Dóra
19 Mezei Rita
20 Mihálovics Dávid
21 Mikó Krisztián
22 Rózsa Barnabás
23 Szentgyörgyváry Ambrus
24 Weisz Viktória
25 Illés Zsolt
26 Kádár Szilvia
27 Kalányos János
28 Kolompár Brigitta
29 Kosztics Krisztián
30 Orsós László
31 Sasvári Edina
32 Tóth Gabriella

felsős osztályfőnök: Kormosné Káplár Borbála, Witzlné Maczkó Ilona

alsós osztályfőnök: Tóthné Brunyai Ildikó, Farkasné Nagy Ibolya

1997-2005

1 Barát Erika
2 Grünvald Balázs
3 Jovánovics Alexandra
4 Jovánovics Zoltán
5 Kistóth Brigitta
6 Koczkás Nikolett
7 Major Renáta
8 Maurer Károly Erik
9 Orsós József
10 Papp Dániel
11 Papp János
12 Ricza Roland Koppány
13 Samu Tamás

felsős osztályfőnök: Pálinkás István

alsós osztályfőnök: Nagy Edit

1996-2004

1 Bayer Brigitta
2 Horváth Ivett
3 Jeszenszky Attila
4 Jovánovics Csilla
5 Jovánovics Dorottya
6 Kiss Tünde
7 Kovács Tibor
8 Krizics Roland
9 Lakatos Tamás
10 Papp Gizella
11 Rafael Bernadett
12 Steflik József
13 Szirényi Brigitta
14 Kovacsics Erika

felsős osztályfőnök: Treer Tivadarné, Witzlné Maczkó Ilona

alsós osztályfőnök: Régertné Nagy Ildikó

1995-2003
8. osztály

1 Bahor Melinda
2 Csöme Péter
3 Hederics Norbert
4 Horváth József
5 Jakab Hajnalka
6 Józsa Zoltán
7 Kótány Szabolcs
8 Lakatos Henrietta
9 Mihálovics Attila
10 Mikó Mónika
11 Rafael Brigitta
12 Steiner György
13 Szokol Alex
14 Takács Zoltán
15 Weiczl Edina
16 Witzl Tamás
17 Prodl Ildikó
18 Sárközi Katalin
19 Szabó György
20 Szokol Erika

felsős osztályfőnök: Gyenese Ágnes, Witzlné Maczkó Ilona

alsós osztályfőnök: Kelbertné Szikora Beáta, Borsosné Mehring Magdolna

1995-2003
12. osztály

1 Asztalos Renáta
2 Darabos Dénes
3 Hartung János
4 Krizics Mónika
5 Szabó Magdolna
6 Szentgyörgyváry Dóra
7 Tóth Lívia
8 Varjú Andrea

osztályfőnök: Koósné Stefán Gabriella

1994-2002

1 Antal Ivett
2 Hesz Tünde
3 Ignácz Anna
4 Kiss Zsolt
5 Komódi Melinda
6 Kő József
7 Sallai Mónika
8 Samu Róbert
9 Komádi Melinda
10 Kő József

felsős osztályfőnök: Kovácsné Takács Tímea, Borsosné Mehring Magdolna

alsós osztályfőnök: Szarkándiné Balassa Mariann

1994-2002
8.d. osztály

1 Fejes Géza
2 Gyurgyovics Beáta
3 Horváth Szandra
4 Jovánovics Bernadett
5 Kapitány Szabolcs
6 Keller Attila
7 Markovics Eszter
8 Orsós László
9 Polutnik Viktória
10 Tóth István
11 Totter Marietta

felsős osztályfőnök: Horváth Tamás, Szarkándiné Balasi Mariann

alsós osztályfőnök: Banáné Gyúró Julianna

1993-2001

1 Dávid Mariann
2 Galgóczi Adrián
3 Kosztics Milán
4 Kosztics Péter
5 Mihó Mihály
6 v 3 Petrovics Róbert vagy Kosztics Attila
7 Prodl Ágnes
8 Siha Gábor
9 Tomics Gábor
10 Varga Anita
11 Varga Szilvia
12 Gyimesi Ágnes
13 Komádi Nikolett
14 Kovacsics Viktor

osztályfőnök: Jandura Károly, Borsosné Mehring Magdolna

1993-2001
8.d. osztály

1 Balogh Zoltán
2 Farkas Noémi
3 Huber Balázs
4 Józsi Attila
5 Kincses Judit
6 Petrovics Ivett
7 Rugási Melinda
8 Sáfrány Szablocs
9 Steflik Gabriella
10 Szentesi Márk

felsős osztályfőnök: Kormosné Káplár Borbála

alsós osztályfőnök: Nagy Edit

1992-2000

1 Balog Melinda
2 Horváth Pál
3 Ignácz Roland
4 Javonás Krisztina
5 Máté József
6 Mikics Árpád
7 Nagy Zsuzsanna
8 Papp Adrienn
9 Szikinger Renáta
10 Tölgyesi Barna
11 Varga Albert
12 Hegedűs Anita
13 Tungl László

felsős osztályfőnök: Hetényiné, Batki Ottó

alsós osztályfőnök: Gitta Gyöngyi

1992-2000
8.d. osztály

1 Báthori Attila
2 Buni Eszter
3 Gönczöl Ildikó
4 Gungl Mónika
5 Holcvart Veronika
6 Horváth Milán
7 Horváth Zsüliett
8 Kékkői László
9 Keller Kinga
10 Kócsi Krisztina
11 Lipcsei Gergely
12 Mikó József
13 Nikolasevic Nóra
14 Prasch Richárd
15 Rózsa Csaba
16 Studinger Szabina
17 Szabadi Dóra
18 Szklenár Dóra
19 Tóth Renáta
20 Varga Judit
21 Végvári Ildikó
22 Wahl Edit
23 Zádori Szilvia

osztályfőnök: Hetényiné Brunner Anita

1991-1999

1 Benkő Brigitta
2 Bogos Anita
3 Csoport József
4 Darabos Dénes
5 Hartung János
6 Huber Balázs
7 Kókai-Szabó András
8 Kosztics Zoltán
9 Pallagi Henrietta
10 Siha Krisztina
11 Solti Mónika
12 Szabó Magdolna
13 Szender Ildikó
14 Szöllősi Lajos
15 Takács Edina
16 Tóth Renáta
17 Újlaki Enikő
18 Varjú Andrea
19 Wölfling Dóra
20 Zelei Zsolt
21 Dávid Zoltán
22 Kósi Ivett
23 Szalai Péter

felsős osztályfőnök: Gyenese Ágnes

alsós osztályfőnök: Régertné Nagy Ildikó

1990-1998

1 Bódi Attila
2 Csillag Balázs
3 Farkas Gyula
4 Kaszás József
5 Kecskés Ferenc
6 Krém Norbert
7 Oreski Vjekoslav
8 Sztojka Zoltán
9 Szűcs Attila
10 Szűcs Éva
11 Varga László
12 Varga Tímea
13 Weiczl Hajnalka
14 Orsós Hajnalka

felsős osztályfőnök: Tengler Tamás

alsós osztályfőnök: Zelefainé Imhof Andrea

1989-1997
8.a. osztály

1 Balogh Ildikó
2 Batizi Imre
3 Bázing Izabella
4 Briga Gábor
5 Diska Barnabás
6 Horváth Dávid
7 Károlyi Péter
8 Kovácsics János
9 Magyar Gábor
10 Páj Eszter
11 Pallagi Bernadett
12 Pap Marianna
13 Tóth Veronika
14 Totter Ivett

felsős osztályfőnök: Kormosné Káplár Borbála

alsós osztályfőnök: Kelbertné Szikora Beáta

1989-1997
8.b. osztály

1 Budai Erika
2 Budavári Veronika
3 Jovánovics Ágnes
4 Jovánovics Péter
5 Kirsch Tímea
6 Kosztics Melinda
7 Maticsanácz Zsolt
8 Szabó Tibor
9 Verók Norbert
10 Sztojka Kálmán

osztályfőnök: Barna Beáta

1988-1996
8.a. osztály

1 Bába Péter
2 Baranyai Melinda
3 Baranyai Zoltán
4 Batizi Endre
5 Horváth Bernadett
6 Kiss Balázs
7 Major Mirella
8 Márkus Anikó
9 Molnár Anna Kitti
10 Steer Csaba
11 Steer Ildikó
12 Tóth Enikő

osztályfőnök: Tengler Tamás, Vida Dezsőné

1988-1996
8.b. osztály

1 Berta Norbert
2 Czárt Beáta
3 Fődi Imre Krisztián
4 Gál Kitti
5 Horváth Péter
6 Kanávor Tamás
7 Kasza Sándor
8 Kiss László
9 Kócsi Norbert
10 Kosztics Krisztián
11 Kubicza Bernadett
12 Mikó Beáta
13 Mitrovics Zoltán
14 Nacsa Attila
15 Rugási Zsolt
16 Salamon Mónika
17 Spigel Anita
18 Takács Szabina
19 Tóth László
20 Török Eszter
21 Sztojka Ede
22 Zalai Gyula

osztályfőnök: Cserni Andrea, Ábrahámné Karli Mária

1987-1995
8.a. osztály

1 Bába Mihály
2 Baranyai Brigitta
3 Bódis Ivett Diána
4 Bogyó Tamás
5 Engler Anett
6 Györka Lívia
7 Jovanovics József
8 Lukács Anita
9 Molnár Zsófia
10 Mózsi Lívia
11 Novacsek Áron
12 Papp Zita
13 Pfeifer Csilla
14 Sári Péter
15 Vardai Tünde
16 Varga Eszter
17 Vörös Adrienn
18 Zimmermann Katalin

osztályfőnök:

1987-1995
8.b. osztály

1 Aburkó Kitti
2 Balogh Erika
3 Gilián Gergely
4 Holcvart Vince
5 Ignácz János
6 Kiss László
7 Páj Attila
8 Papp Krisztián
9 Papp Zsolt
10 Pászti Csaba
11 Petrovics Attila
12 Rácz Melinda
13 Rada Tímea
14 Rada Tímea
15 Sztojka Gyöngyi
16 Taradán Tamás
17 Ulakcsai Bernadett

osztályfőnök: Ekkertné Monoki Zsuzsanna

1986-1994

1 Bódi József
2 Bogáromi Zoltán
3 Briga Zoltán
4 Czégi Melinda
5 Csoport Ildikó
6 Eckstein Antal
7 Eugler Ivett
8 Farkas Péter
9 Gibicsár Roland
10 Huber Dezső
11 Huszár Eszter
12 Keresztes József
13 Kiss Anett
14 Kosztolányi Annabella
15 Kozma Marietta
16 Mészáros László
17 Molnár Gabriella
18 Mozsonyi Szilárd
19 Müller Mónika
20 Pruzsina Nóra
21 Rácz Norbert
22 Sáfrány Annamária
23 Söllei Gábor
24 Szabó Krisztina
25 Tóth Erika
26 Varga Balázs
27 Varga Kornél
28 Vigh László
29 Zádori Csaba

osztályfőnök:

1985-1993
8.a. osztály

<

Programjaink

Kép galéria

1 Bába Eszter
2 Bába Lívia Mária
3 Bálint Ágnes
4 Batizi Judit
5 Bender Stella
6 Bircsák László
7 Bogyó Tímea
8 Gyúró Rita
9 Horváth Eszter
10 Horváth Jolán
11